Балет Туту Здолниште Жените Возрасни Професионално Балерина, Фустани Бели Лебедово Езеро Балет Туту Здолниште Жените Есен Професионални Фустан
Ново

Балет Туту Здолниште Жените Возрасни Професионално Балерина, Фустани Бели Лебедово Езеро Балет Туту Здолниште Жените Есен Професионални

DEN 2496.00
DEN 3043.20

Во форма достапна за нарачката


Балет Туту Здолниште Жените Возрасни Професионално Балерина, Фустани Бели Лебедово Езеро Балет Туту Здолниште Жените Есен Професионални Фустан
Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Полиестер,Lycra Боја : Како на Сликата Големина : Како големина на табела
Пакет се вклучени : 1 x Балет се Облекуваат (Не вклучувајќи и други додатоци)
За Големина Не може да биде 1-3 cm разлика од прирачник за мерење. И само за вашиот референца.
За Боја се Должи на различни производни серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
За трговија на Големо Ако сакате место најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
BAICLOTHING
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
BLQ130
Танц носат тип:
балет облека за жени
Материјал:
Lycra ,Полиестер
Услуга оценка:
Одлични
is_customized:
Yes
моден дизајн:
paillette декорација
Големина:
S-2XL
Состојба:
100% Сосема Нов
жешка:
Perfessional Балерина Туту

Избор на купувачот