Инка (Четири-Екран Фан) Производство Фаза Магичен Трик,Цвет Магија,Забава,Илузија,Магично шоу 81435
Ново

Инка (Четири-Екран Фан) Производство Фаза Магичен Трик,Цвет Магија,Забава,Илузија,Магично шоу 81435

DEN 576.00
DEN 738.24

Во форма достапна за нарачката


1.Сите наредби брод број може да се песна. 2.Цел текот УСД$150, Слободни Fed Ex,DHL, или ЕМС(Повеќето земји, вклучувајќи) 3.Appreciatley на вашиот разбере ние не полнење на Данок ако тоа се случи.
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ НАСТАВА
Инка (Четири-Екран Фан) Производство Фаза Магичен Трик,Цвет Магија,Забава,Илузија,Магично шоу 81435 ACESSORIES
ПАКЕТ : 1 set= 1pcs кутија
ПОВОД ВИДОВИ НА PARRTY/ФЕСТИВАЛОТ/ПРАЗНИЦИ/SHOWS/ПЕРФОРМАНСИ/ЦЕРЕМОНИЈАТА/ПРЕДЛОЖИ НАСТАВА На изведувачи објасни четири триаголен екрани кои се поврзани заедно, што е со авион.
Ќе биде четири триаголен екран опкружен со четири-агол инка, која може да се промени во цвет топка, шалови, хартиените пари, или мали повлече цвеќиња и други објекти.
Погоден за close-опсег или сценски настапи, може да биде опкружен со толпа народ.
Совети : брод се повлече цвет заедно како подарок
УСЛУГА ДОБАР КВАЛИТЕТ ,ДОБРА УСЛУГА ,ДОБАР ПАКЕТ
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ТОПЛА ПРОДАЖБА US$ 9.2
САД$10.9/парче US$ 5.04
САД$6.47/парче US$ 11.74
САД$21.36/парче US$ 6.24
САД$7.35/парче US$ 10.19
САД$11.99/парче US$ 18.54
САД$21.82/парче US$ 13.59
САД$15.99/парче US$ 5.6
САД$10.3/парче US$ 12.8
САД$15.99/парче
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ [ВО ШОУ] Close-up & Фаза Магија [ВО БРАК] ве Молиме љубителите [ВО ПАРТИЈАТА] Зголеми атмосферата
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ на Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии.
ОБЈЕКТОТ ФОТОГРАФИЈА
100% Вистински Фотографии
Фотографиите Се Сите Околу 100%
Лице Зеде Во Нашата Продавница.
Ве Молиме Во Вид Преовладуваат
Разлики Во Бојата Може Да Биде Предизвикана
Од Некои Други Причини , Ве Молиме Во
Вид Преовладува.
Изберете Соодветна Големина
Макро Фотографија, Ве Молиме
Изберете Соодветна Големина, Кога
На Ставање На Ред. Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
ПЛАЌАЊЕ 1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Се ВРАТИ И НАПЛАТА Ако Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Главните својства

боја:
Црна
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Улица,Професионална,Сцена,Лесно Да Се Направи
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Предупредување:
Никој
Број На Модел На:
81283
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
лево магија
Големина:
One Size
Пластични Тип:
PE
Тип:
Кутија

Избор на купувачот