Нови пристигнување 2017 црна кимоно јапонското Кимоно животинско кран печатени женски памук краток кимоно кошула слободни големина AA2771 YQ
Ново

Нови пристигнување 2017 црна кимоно јапонското Кимоно животинско кран печатени женски памук краток кимоно кошула слободни големина

DEN 950.00
DEN 1728.00

Во форма достапна за нарачката


големина Должина Биста Ракав една големина 59-69 105 55

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Азија & Пацифик Островите Облека
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
кимоно
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
EASTQUEEN
црна кимоно:
краток кимоно
Јапонското Кимоно:
1

Избор на купувачот