2017 Нови Stype50pcs *15ml празни бамбус капаци се тркалаат на стакло шише Етерично Масло се Користи и Бамбус Материјал 15ml се тркалаат на дрво шише
Ново

2017 Нови Stype50pcs *15ml празни бамбус капаци се тркалаат на стакло шише Етерично Масло се Користи и Бамбус Материјал 15ml

DEN 4656.00

Во форма достапна за нарачката


5pcs *15ml Бамбус се Тркалаат На Шише со бамбус тегла за парфем шишиња за пакување
Бамбус Rool на Шишиња
Со Производот
4ml 6ml 8 ml 10ml Јасно се Тркалаат на шишиња
Нашите Услуги
Пакување
Како да се цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка", по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа.
Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака
1) Ние брод во светот од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, EMS, E-пакет, Кина Пост, и Сингапур Пост и така натаму.
2) Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по вашата исплата потврди.
3) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Повратни информации
1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас директно пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка!
4) Нашата најголема желба е да ги подобриме нашите услуги да се обезбеди дека имате добар шопинг искуство.

Главните својства

Спецификации:
15ml
боја:
природни бамбус
Материјал:
се тркалаат на шише
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15ml бамбус се тркалаат на шишиња
Големина:
15ml
Име:
15ml Бамбус се тркалаат на шишиња мат црни стаклени шишиња
Материјал:
Пластични &Бамбус Дрвени
Употреба:
Пакување за Парфем
Капацитет:
4ml ,5ml 6ml ,10ml,15ml, 30ml
запечатување:
завртка капа
типот на ззп:
бамбус капа
капа боја:
природни бамбус
шишиња боја:
Килибар,Виолетова јасно ,сина ,зелена и мат црна /заоблачено
Олово време:
12-24hours
Големина:
15ml roll on bottles

Избор на купувачот