НОВА ЗА KAKU KA1725HA2 17251 220V 17CM метал Толерира високи температури водоотпорен вентилаторот за ладење
Ново

НОВА ЗА KAKU KA1725HA2 17251 220V 17CM метал Толерира високи температури водоотпорен вентилаторот за ладење

DEN 1728.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката


МОДЕЛ : KA1725 HA2 IP55
ФАН ГОЛЕМИНА : 172*150*51 MM Напон : 220~240 V : 50/60 HZ Струја : 0.30/0.23 моќ : 45/40 W Ротирачка брзина : 2800/3200 ВРТЕЖИ во минута Воздушниот волумен : 200/220 CFM Правец на притисок : 0.51/0.60 Инчен-H2 O бучава : 57/59 велика британија тежина : 940 g

Главните својства

Бренд Име:
Делта

Избор на купувачот