Пластични & Алуминиум 2 HDD Caddy 9.5 mm SATA 3.0 2.5 SSD Случај Хард Диск Куќиште Со LED за Лаптоп CD/DVD-ROM-от ЧУДНО
Ново

Пластични & Алуминиум 2 HDD Caddy 9.5 mm SATA 3.0 2.5 SSD Случај Хард Диск Куќиште Со LED за Лаптоп CD/DVD-ROM-от ЧУДНО

DEN 157.00
DEN 167.52

Во форма достапна за нарачката

SIFREE Пластични & Алуминиум 2 HDD Caddy 9.5 мм дебел
Овој Хард Диск Адаптер ви овозможува да додадете вториот хард диск за лаптоп системи. Време На Испорака :
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Едноставно се отстрани вашиот CD/DVD-ROM drive и го стави на Caddy (со додадена хард диск) во своето место
Ова е добра работа адаптер и е загарантирана.
Со вториот хард диск, можете брзо да ги чувате и да направите резервни копии на критични податоци.5 HDD, SATA, SATAII SDD
Компатибилни Модели : Лаптоп со 9. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.5 мм
Спецификации :
Хард Диск Адаптер
Додадете вториот хард диск
Можете брзо да ги чувате и да направите резервни копии на критични податоци
Ви даде друг хард диск
Едноставно се отстрани вашиот CD/DVD-ROM диск
Добра работна адаптер
1 x 2 Хард Диск Caddy
4 x Завртки 1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Додади ја оваа caddy за вашиот лаптоп за да ви даде друг хард диск. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.5 мм дебел DVD-ROM-от
Боја : црна
Големина на : 125*125*9. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.5"
Внатрешни Интерфејс : SATA
Број на модел : 2 Хард Диск Caddy
Поддршка : SATA
Поддршка хард диск : 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Се отпакува Новиот диск, подигнете го адаптерот за задржување на latch, на завртката на хард диск
Вметнете ја вози во Адаптер под агол
Лизгајте го вози во конекторот се додека не се заклучи на своето место
Долниот адаптер задржување latch додека не легне на затворена
Случај Материјал : Алуминиум
Пакет : Нема
Големина : 2.

Главните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
носителот стојат
Бренд Име:
SIFREE
Материјал:
Метал

Избор на купувачот