Аниме Тема Смрт Белешка Cosplay Лаптоп Ново Училиште Големи Пишувањето на Списанието ноќта на Вештерките партија девојка или момчиња Прекрасна мода подарок
Ново

Аниме Тема Смрт Белешка Cosplay Лаптоп Ново Училиште Големи Пишувањето на Списанието ноќта на Вештерките партија девојка или

DEN 305.76

Во форма достапна за нарачката


Аниме Тема Смрт Белешка Cosplay Лаптоп Ново Училиште Големи Пишувањето на Списанието ноќта на Вештерките партија девојка или момчиња Прекрасна мода подарок
Предмети : Смрт Белешка Книга
Metrail : ПВЦ
Големина : 21 * 14 CM
Пакет : OPP
Превозот политика :
1. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина, Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2. DHL- Само за голема цел која повеќе од 2 KG
USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО)
HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (низ целиот свет)
3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 3-7 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.

Главните својства

Тип На Објект:
значка
is_customized:
No
Број На Модел На:
a472

Избор на купувачот