500x ОЕМ Најлон Fastener за Ford Ентериер Панел Retainer Клип N804349S 8мм Црево
Ново

500x ОЕМ Најлон Fastener за Ford Ентериер Панел Retainer Клип N804349S 8мм Црево

DEN 2975.52

Во форма достапна за нарачката


Дел #. C208
за Форд : N804349 S
Спецификација Материјал = Најлон (PA6.6)
Боја = Црна
УЛ Запаливост = V2 (UL94)

Главните својства

Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
N804349S
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Најлон

Избор на купувачот