200Yards 5/8 Виножито Сјајот Пати во Текот Еластична Лента НЕПРИЈАТЕЛ за Деца Коса Додатоци Девојки Еластична Headbands Коса Врски Hairbow
Ново

200Yards 5/8 Виножито Сјајот Пати во Текот Еластична Лента НЕПРИЈАТЕЛ за Деца Коса Додатоци Девојки Еластична Headbands Коса

DEN 5437.00
DEN 6796.80

Во форма достапна за нарачката

5/8" Виножито Сјајот Пати во Текот Еластична Лента НЕПРИЈАТЕЛ за Деца Коса Додатоци Девојки Еластична Headbands Коса Врски Hairbow

Главните својства

Големина:
15mm wide
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
MASOKAN
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
FOE007
боја:
20 бои
Големина:
5/8(1.5cm)
Употреба:
коса додатоци/headwear

Избор на купувачот