Добар квалитет! Обичај специјални патосници за Десната Рака се Вози BMW 5 Серијата G30 2018-2017 водоотпорен трајни теписи,Бесплатен превозот
Ново

Добар квалитет! Обичај специјални патосници за Десната Рака се Вози BMW 5 Серијата G30 2018-2017 водоотпорен трајни теписи,Бесплатен

DEN 8154.00
DEN 13152.00

Во форма достапна за нарачката


Обичај посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози BMW 5 Серијата G30
1.Како да се избере овој автомобил модел?
По плаќањето,ќе остави порака за вашиот автомобил модел,На пример,мојот автомобил е : 530d G30 2017 година.
Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.
2.Боја опции :
Боја 1 : Црна со црна бода
Боја 2 : Беж
Боја 3 : Браун
Бојата 4 : Темно Кафеава Боја
Боја 5 : Црна со беж бода
Боја 6 : Црна со црвени конци
Боја 7 : Црна со сини бода
Боја 8 : Вино црвено
3.Опис на производот :

Главните својства

Боја Име:
црна со црна, беж, вино црвено, црно, со беж, Кафена, црна со црвена, Темно кафена, црна со сина
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
носат-отпор ,трајни ,водоотпорни ,Лесно да се исчисти,не се лизга
Бренд Име:
RUIRI
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Висина:
According to the car's model
Име На Модел:
RHD-G30-001
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
535i
Производот Количина:
5 седишта за во автомобил патосници

Избор на купувачот