Моден дневна соба pendant светлина железо светилка антички селски светилки краток 4/6/8 глави ZX96
Ново

Моден дневна соба pendant светлина железо светилка антички селски светилки краток 4/6/8 глави ZX96

DEN 9024.00

Во форма достапна за нарачката


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо, стакло
(2) Боја : бронзени
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
4/6/8 глави може да се избере
големина : види опис

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170914
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Абажур Боја:
Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Гаранција:
kk1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на купувачот