2X ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 ЛП-E6N Батерија+ LED USB Полнач За Canon EOS 5DS Р 5D Mark II 3 5D Mark III 6D 7D 60D 60Da 70D
Ново

2X ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 ЛП-E6N Батерија+ LED USB Полнач За Canon EOS 5DS Р 5D Mark II 3 5D Mark III 6D 7D 60D 60Da 70D

DEN 1027.00
DEN 1222.56

Во форма достапна за нарачката

2 X ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 ЛП-E6 N Батерија + LED USB Полнач За Canon EOS 5 DS Р 5 D Mark II 3 5 D Mark III 6 D 7 D 60 D 60 Da 70 D ЛП-E6 Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 2650m Ah/Li-ion
Карактеристики :
1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет
2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
Карактеристики на Батеријата : 1. Капацитет : 2650m Ah.
2. Напон : 7.4 V. 3. Состојба : 100% сосема нов. 4. Батерија Тип : Li-ion 5. Боја : Црна
Компатибилен За Модели : За EOS 6 D За EOS 5 D Mark II (Тело) 5 D mark III За EOS 5 D Mark II со EF 24-105 IS За EOS 60 D (Тело) За EOS 60 D EF-S 18-135 IS Комплет За EOS 60 D EF-S 18-200 IS Комплет За EOS 7 D (Тело) За EOS 7 D со EF 28-135 IS За EOS 7 D со EF-S 18-135 IS
Пакетот Вклучува :
2 pc x ЛП-E6 Батеријата
1 x pc LED USB Полначот Dual
1 компјутер x USB Кабел Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура
1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 1-3 дена по ред. 3, Плаќање не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. ние ќе се обидеме потрудиме да напишете помал износ на превозот papaer да помогне да се избегне или намали царинските давачки.
1. Батеријата Превозот од Post NL & Шведска Пост и така натаму. 2. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 3. Производите ќе бидат испратени во рок од 2-3 работни дена после потврда на плаќањето. 4. Ние само брод да се потврди цел адреси, па вашата цел адресата мора да натпревар ќе превозот адреса. 5. Сликите покажуваат не се вистински објект, само за вашиот референца. 6. Зедницата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 7. Ако не сте добиле производи во рок од 30 дена од плаќање, pls контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 8. Поради акции и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите acailable складиште за брза испорака.
1. Кога поштарот испорака на производи до вас, pls проверете внимателно, ако тоа е оштетен pls одбие, ако тоа е оштетен вештачки, ние нема да прифати наплата или замена. 2. Неисправни објект (со исклучок на објектите оштетени и злоупотребена по приемот) мора да бидат пријавени и се врати за нас во рок од 7 дена по приемот, тогаш ние ќе ја прифати го замени уште еден нов или да се вратат ако тоа е надвор од акциите. инаку, превозот цена не се враќа, купувачите треба голи враќањето на трошоците и ние ќе плати за втората превозот цена. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и, исто така, со превозот следење на број, се врати причина , вашето име и Aliexpress ID. 4. W e не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ако тоа е оштетен вештачки, треба да се вратат или поправка, враќање превозот на трошоците, ќе бидат платени од страна на купувачот.
1. Пет ѕвездички и Позитивни Повратни информации ќе бидат високо ценети !
2. Pls контактирајте со нас прво, пред да ни се неутрални или негативни повратни информации, само што ние може да е на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.

Главните својства

Бренд Име:
Durapro
Број На Модел На:
ЛП-E6N
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
2
Замена На Батеријата:
No
Замена На Батеријата:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2650mAh
Големина:
oem
Модел:
ЛП-E6 LPE6 ЛП E6 ЛП-E6N За Canon
Точка име :
За Canon ЛП-E6 LPE6 ЛП-E6N Батерија Li-ion Батерија
батеријата име :
За Canon ЛП-E6 LPE6 ЛП-E6N Замена Li-ion Батерија Bateria
Тип На Батерија:
Li-Ion
Капацитет:
2650mAh
Напон:
7.4V
погоден:
За Canon EOS 5DS Р 5D Mark II 3 5D Mark III 6D 7D 60D 60Da 70D 5DS
е-прилагодена:
Yes
Пакет:
Yes
полнач:
LED USB Полначот Dual

Избор на купувачот