За ASUS матична Плоча X550MD REV2.0 Плоча Со N2930U 4G Меморија Не-intergarted тестирано
Ново

За ASUS матична Плоча X550MD REV2.0 Плоча Со N2930U 4G Меморија Не-intergarted тестирано

DEN 4800.00

Во форма достапна за нарачката


Известувања
1. услуга време е Пон. да Седна. 9 : 00 да 19 : 00
2. олово време : 1-2 работни дена
3.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи
4.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив. и превозот на трошоците не се враќа
5.на матичната плоча е донесено без да ја батеријата,ако е потребно ве молам кажете му на продавачот
6.Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
7.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда пофалба, ако производот е во прашање, ве молиме контактирајте со нас frist, ние активно ќе се реши проблемот за вас
Испорака
1.матични плочи ќе се целосно тестирани пред превозот
2.пред да можете да ја добиете трага Нема.можете да ми кажете за да го промените примачот информации ,или да го промените меѓународната логистика
3.DHL Хонгконг песна Нема.ќе се смени кога тој пристигнува во Хонгконг Центар ,може да се обезбеди оваа трага Не.на вас од страна на порака.DHL товарни не ги вклучува и увозните и извозните давачки.
За Испорака :
Ние брод на производите на Светот,Олово време е 1-2 работни дена по вашата исплата потврди. можете исто така да изберете од превозници,екстра такса за оддалечени подрачја ќе бидат информирани за да што ПОБРЗО.
Ние обично брод на превозот адреса која сте се регистрирале, привремено не поддржува менување адреси.
Сите цени не вклучуваат увоз и извоз тарифи,DHL плаќаат повисока веројатност на тарифи, потребата за купувачите да ги сноси.
За По-продажба на Услуги :
Кога ќе прими пакет, ја отвори и да се провери пред да го потпише ве молам. Ако постои било каква физичка штета, се "Штета Доказ" од испорака компанија, инаку ние не ќе прифати било која се враќа поради телесно оштетување причини.
Ако постои било каква функција issures со нашите предмети ВО ГАРАНЦИЈА,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Се врати ставки мора да ги содржи сите додатоци спакувани,контактирајте со нас пред превозот се враќа.
Поштенски и осигурување полнење е неповратни за враќа
Сите производи гаранција за 60 дена, да биде валиден, како што се производите
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас
Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме да се поврзете нас, прво пред објавување на било какви негативни повратни информации.
Ако имате било какви совети за нас,добредојде,ако тоа е добар, ние ќе ви даде огромна благодарност
За Белешки :
Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
Плаќање; Зачувам,T/T,Запад Унија,Банката Tranfer,Кредитни Количка,Виза и сл;
На матични плочи се испорачани без батерија,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.
Ако ви треба голема количина, Ние ќе ви даде некои попуст.

Главните својства

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
VGA,Ethernet,HDMI,Wifi,USB 2.0,USB 3.0,SATA
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Тип Socket:
одборот на процесорот
Чипсет:
A55
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
x550md
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
SAMXINNO

Избор на купувачот