Зголемувањето на Стап Магија Професионални Магија Појавува Мини Трска Нагоре Магично Стапче се Појавува Стап Трикови и Магија Проп YH578-1
Ново

Зголемувањето на Стап Магија Професионални Магија Појавува Мини Трска Нагоре Магично Стапче се Појавува Стап Трикови и Магија

DEN 876.00
DEN 973.92

Во форма достапна за нарачката


Волшебник ќе сфати магично стапче во раката, а потоа се применува на магијата, магично стапче автоматски ќе се зголеми, вратата дизајн прецизност, перформанси може да биде раце сметка, рацете на нема скриени линии и други влечење, тоа е неверојатно. Во прилог на ефикасноста на магично стапче автоматски зголемувањето на магија, тоа малку магично стапче или волшебник за да се врши и други магијата се користи за да се огласи на Исток и поклопецот на помошни реквизити, често се користи од страна на волшебник со извршувањето на купот со топка или со шамија перформанси Магија, може да се комбинираат со многу магија процес. Долго 24.5 cm дијаметар 1cm тежина 7g 100 пак еден купување нема независни пакување кеси.

Главните својства

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Професионални
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Бренд Име:
SHUAILINTANG
Материјал:
Пластични
Тип:
Стап
Пластични Тип:
ABS

Избор на купувачот