Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за Teclast T10 10.1 инчен Таблет Торба Патент Покрива
Ново

Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за Teclast T10 10.1 инчен Таблет Торба Патент Покрива

DEN 492.00
DEN 517.44

Во форма достапна за нарачката


Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за Teclast T10 10.1 инчен Таблет Торба Патент Покрива
Производ Големина : 27(L)*21(W)*2.5(T)cm

Главните својства

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Лагер Ракав
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
за Teclast T10 10.1 инчен Таблет Торба
Стил:
бизнис
Материјал:
Полиестер
Применливи модели:
за Teclast T10 10.1 инчен Таблет

Избор на купувачот