DUWES 1.5 Бесплатен превозот quatrefoil печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација 38mm трговија на големо ОЕМ D631
Ново

DUWES 1.5 Бесплатен превозот quatrefoil печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација 38mm трговија на големо

DEN 746.00
DEN 1147.20

Во форма достапна за нарачката


Пакување : 50y/многу
Димензии : 1.5 инчен=38 mm
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека,долна облека,додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Цел на Обработка на Нарачки се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота). Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Цел повеќе од 80-150 долари,можете да го користите Изразат курир за брза испорака слободни (Зависи од земјата)! како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX... Јас т трае околу 4 -6 дена.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена по прием на пратката, ние ќе рефундирање.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Ако у не се задоволни со предмети,ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Забелешка
1. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Бренд Име:
DUWES
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
D631
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Избор на купувачот