MK3 Heatbed двојна моќ Алуминиум+ LED + Отпорник + Кабел + 100K ohm Thermistors 214*214*3мм Дијаметар 3D печатач дел
Ново

MK3 Heatbed двојна моќ Алуминиум+ LED + Отпорник + Кабел + 100K ohm Thermistors 214*214*3мм Дијаметар 3D печатач дел

DEN 752.64

Во форма достапна за нарачката


Напон : 12 V/24 V моќ : 110 W/115 W Температура : 95 целзиусови степени степен Процес : алуминиумска плоча Големина : 214 X214mm Дебелина : 3мм Боја : Црна/Бела 1 x Heatbed

Главните својства

Големина:
black without cable, black with cable, white without cable, white with cable
Тип На Објект:
Heatbed
Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
mk3
Име на производ:
MK3 heatbed двојна моќ
Материјал:
Алуминиум
Големина:
214*214*3мм
Напон:
12V/24V
моќност:
110W/115W
отпорник:
1.38/5.2
Температура:
95 целзиусови степени степен
Состојба:
Нови
Акции:
во парк

Избор на купувачот