BALMORA 925 Фунта Сребрена Рака & Черепот Гроздобер Клип Обетки за Жени Мажи Партија Подарок Мода Кул Накит Brincos SY31570
Ново

BALMORA 925 Фунта Сребрена Рака & Черепот Гроздобер Клип Обетки за Жени Мажи Партија Подарок Мода Кул Накит Brincos SY31570

DEN 811.00
DEN 1053.12

Во форма достапна за нарачката


Забелешка
100% Реално 925 Фунта Сребро Обетки за Жени Мажи Подароци
Висина : околу 1.6 см
Ширина : околу 1.5 cm
Тежина : околу 6.1 g
Исти прстен :
Повеќе сребро обетки ве молиме кликнете
Слика Шоу
Ако сакате да видите повеќе елементи,можете да кликнете тука :
Пратката Опис
BALMORA Накит
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ако сте задоволни со нашите производи,pls ни остави 5 ѕвезди' повратни информации,но ако не сте задоволни со тоа,pls контактирајте со нас,ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши проблемот!Ви благодариме!
Како да контактирате со нас?
1. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2. Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~ СУМ : 10 : 00
ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
О : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00
Руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00
3. Ние може да одговори на Пораки во рок од 24 часа, во рок од 36 часа за Викендот .
Ако нашите производи се имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте со нас најпрво!
Добредојдовте на нашата компанија,повторно, со нетрпение да го прави повеќе бизнис со вас...Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство во нашата продавница!

Главните својства

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро,Тајландски Сребро.
is_customized:
No
Бренд Име:
BALMORA
Број На Модел На:
SY31570
Материјал:
Бакар
Повод:
Годишнина,Забава,Датира,Улица,Подароци
Подароци За:
Семејството Љубовник Пријател
Висина:
за 1.6 см
Ширина:
About 1.5cm
Тежина:
About 6.1g
Гаранција:
100% Реално 925 Sterling Silver
Слободен/Капка Превозот:
Yes
квалитет:
Одлични

Избор на купувачот