MOSNOW Волнени Капи За Жените Секојдневен 2017 Raccoon Крзно Pompom Кристал Есен Зима Плетени Жените Шапка Skullies Beanies #MZ711B
Ново

MOSNOW Волнени Капи За Жените Секојдневен 2017 Raccoon Крзно Pompom Кристал Есен Зима Плетени Жените Шапка Skullies Beanies MZ711B

DEN 720.00
DEN 1106.88

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MZ711B
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Крзно,Памук,Волна
Бренд Име:
Mosnow
Стил:
Повик
капи за Жените боја:
6 бои
капи за жените длабочина:
22 см
капи за жените турнеја:
52-60 cm
женски капи:
капи за жени
шапка зима:
Зимска Шапка
Жените Капа:
зимски капи за жени
шапка женски:
капи за девојки
шапка плетени:
Плетени капи
капи жени:
зимската капа женски
шапка девојка:
зимски капи

Избор на купувачот