YAOPEI НОВ Господар Моќ Прозорец Врата Заклучување За Dodge Патување Слобода Nitro 4602632AG
Ново

YAOPEI НОВ Господар Моќ Прозорец Врата Заклучување За Dodge Патување Слобода Nitro 4602632AG

DEN 2673.00
DEN 3873.12

Во форма достапна за нарачката


YAOPEI НОВ Господар Моќ Прозорец Врата Заклучување За Dodge Патување Слобода Nitro 4602632 AG
Компатибилен За Џип Слобода 2008-2012 со Еден Авто Надолу За Dodge Nitro 2008-2012 со Еден Авто Надолу За Dodge Патување 2009 2010 со Еден Авто Надолу
Производот Се Покаже

Главните својства

Бренд Име:
YAOPEI
Година:
2008,2012,2010,2009,2011
Dodge Модел:
Патување
Објектот Тежина:
0.01kg
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Висина:
5inch
Објектот Дијаметар:
4inch
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Материјал Тип:
Нови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Моќ Прозорец Врата Заклучување
Име На Модел:
4602632AG
Потекло:
Кина
боја:
како Слика
испорака:
брза испорака
Пакет:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
Име На Модел:
4602632AH 4602632AF 4602632AG
За Возило Модел:
За Dodge Патување Слобода Nitro
Година:
2017
Fitment:
За Dodge Патување Слобода Nitro
Специјални Функции:
Моќ Прозорец Врата Заклучување
Тип На Објект:
Моќ Прозорец Врата Заклучување

Избор на купувачот