DUWES 7/8 Бесплатен превозот благодарност турција печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација 22mm трговија на големо ОЕМ D625
Ново

DUWES 7/8 Бесплатен превозот благодарност турција печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација 22mm трговија

DEN 559.00
DEN 859.20

Во форма достапна за нарачката


Пакување : 50y/многу
Големина : 7/8 инчи=22 mm
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека,долна облека,додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Цел на Обработка на Нарачки се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота). Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Цел повеќе од 80-150 долари,можете да го користите Изразат курир за брза испорака слободни (Зависи од земјата)! како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX... Јас т трае околу 4 -6 дена.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена по прием на пратката, ние ќе рефундирање.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Ако у не се задоволни со предмети,ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Забелешка
1. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Број На Модел На:
D625
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Бренд Име:
DUWES
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Избор на купувачот