6pcs/Многу Професионални Бела Боја Скица Транзиција Гумичка Хартија Пенкало на Хартија за Бришење Користете за Пастелни Молив ликовна Уметност Материјали
Ново

6pcs/Многу Професионални Бела Боја Скица Транзиција Гумичка Хартија Пенкало на Хартија за Бришење Користете за Пастелни Молив

DEN 212.00
DEN 415.68

Во форма достапна за нарачката


Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе. ве молиме да се разбере. ви благодариме на сите!

Главните својства

Тип:
Гумичка
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Број На Модел На:
Молив Гумичка
Возраст:
>6 години
Новина:
Фантастична
Гумичка Стил:
Канцеларија Гумичка
Гумичка Материјал:
Хартија
дизајн:
Скица пенкало на хартија
Тип:
Цртеж Хартија пен
боја:
Бела
Текстурата на материјалот:
Скица пенкало на хартија
Пакет:
6Pcs
дизајн:
Други

Избор на купувачот