82 Бесплатен превозот плус големина 4xl-9xl големи мажи надолу јакна крупните задебелување памук-поместена јакна зимско палто 150 kg
Ново

82 Бесплатен превозот плус големина 4xl-9xl големи мажи надолу јакна крупните задебелување памук-поместена јакна зимско палто

DEN 3345.00
DEN 4079.52

Во форма достапна за нарачката

Море Облак Бесплатен превозот плус големина 4xl-9xl големи мажи надолу јакна крупните задебелување памук-поместена јакна зимско палто 150 кг ве Молиме навистина прочитајте во описот пред купување! Кинески големини се кандидира релативно мали, но ние имаме плус големина на облека и ние ќе ви помогне во изборот на правото големина. Само оставете го вашиот точната висина, тежина, градите или половината measuremnts под вашата нарачка вака купувачот не. Ние Се Грижиме За Нашите Клиенти! Ве молиме да останете во контакт по поставување на цел. Пријавете понекогаш за да ја проверите вашата порака. Ние можеби ќе треба да контактираат со вас за некои неопходни прашања (големина, боја..итн.) Прочитате пред да нарачате ве молиме! Вообичаено е дозволиво разлики во големината на се околу 2-3cm во мерењето. Ако најдете големината не ви одговара, директно контактирајте со нас пред отворањето на спорот. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ако верувате објектот е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да се свесни дека Кинезите големини се кандидира 2-4 димензии помали од ЕУ или САД големина Големината на Табелата само за ваша информација. Контактирајте со Продавачот (Сервисен Центар) за да ја потврдите вашата големина на ЗАБЕЛЕШКА : маица или кошула 's големина треба поголем од телото 's големина без облека 4-8 см,и грбот 's големина треба поголем од телото 's големина без облека 10-15 cm големина 4 XL биста 126 cm за губење на 80-95 kg големина 5 XL биста 130 cm за губење на 95-105 kg големина 6 XL биста 136 cm за губење на 105-115 kg големина 7 XL биста 144 cm за губење на 115-130 kg големина 8 XL биста 150 см за губење на 130-150 kg големина 9 XL биста 158 см за губење на 150-165 kg детали за производот

Главните својства

Големина:
4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Обвивка Материјал:
Памук
Маскирани:
Yes
Декорација:
Appliques,Возбудува,Џебови,Бран Намали
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Пополнување:
Памук
Тежина:
1.2kg
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
1-p-5650
Стил:
Хип Хоп
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Моделирање на облека:
Лабава
пред да летаат:
Патент
Јака Тип:
монтажни капа
Одредување На Содржина:
90%
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Боја Стил:
Природна Боја
Материјал:
Надолу

Избор на купувачот