Шарм Црвено Гроздобер Бохемија Стил Waterdrop Клип Обетки Нема Прободен за Жените Домот Зелена Смола и Кристал Клип Обетки
Ново

Шарм Црвено Гроздобер Бохемија Стил Waterdrop Клип Обетки Нема Прободен за Жените Домот Зелена Смола и Кристал Клип Обетки

DEN 127.00
DEN 180.96

Во форма достапна за нарачката


моден гроздобер златни обетки нема дупка, клипови обетки
без пирс на уво клип

Главните својства

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E006
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Бренд Име:
joyme
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Жените Уво Клип :
обетки за жени
earings мода накит:
долги обетки
Турски Стил Обетки:
Уво Клип Жени
уво манжетната:
обетки кристал
Обетки Ткаенината Клипови:
boucle d'oreille
долги обетки:
boucle d'oreille femme 2017
бохемски обетки:
boucle d'oreille
сребрени обетки:
boucles d'oreilles pour les femmes
is_customize:
Yes

Избор на купувачот