Граница вклучите XCM-N2121L1 XCMN2121L1 Оригинални Нови во кутија
Ново

Граница вклучите XCM-N2121L1 XCMN2121L1 Оригинални Нови во кутија

DEN 2880.00

Во форма достапна за нарачката

Граница вклучите XCM-N2121 L1 XCMN2121 L1 Оригинални Нови во кутија
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

Главните својства

Должина на кабел:
XCM-N2121L1
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
XCM-N2121L1
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори

Избор на купувачот