Бренд 2018 Висок Квалитет на Жените Гласник Кеси Рамо СТП Кожни Торби за Жените Двојно Патентите Crossbody Кеси за Жените S1038
Ново

Бренд 2018 Висок Квалитет на Жените Гласник Кеси Рамо СТП Кожни Торби за Жените Двојно Патентите Crossbody Кеси за Жените S1038

DEN 923.00
DEN 1591.20

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Кожа СТП
Големина на : 27* 23* 12 cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Главните својства

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Не Џеб
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
S1038
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
Filimohlls
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој

Избор на купувачот