082117 yesetn торба мажи големи еден рамо крстот тело tote торба платно патна торба
Ново

082117 yesetn торба мажи големи еден рамо крстот тело tote торба платно патна торба

DEN 1915.20

Во форма достапна за нарачката

082117 yesetn торба мажи големи еден рамо крстот тело tote торба платно патна торба

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
YESETN
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
082117
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Satchels
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
47*13*30cm

Избор на купувачот