Сјајна Правоаголник 5pc сребро Кристал Тока Diamante Лента Лизгачот Свадба Покана картичка Декорација токи метал кристално
Ново

Сјајна Правоаголник 5pc сребро Кристал Тока Diamante Лента Лизгачот Свадба Покана картичка Декорација токи метал кристално

DEN 225.12

Во форма достапна за нарачката

Тип на производ : Сјајна Правоаголник 5pc сребро Кристал Тока Diamante Лента Лизгачот Свадба Покана картичка Декорација токи метал кристално
Број На Модел : G276
Употреба : Се Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Облик : Стан
Боја : сребрена
Материјал : Кристал
Употреба : Конкуренција Бикини Костум
Техника : Позлата/Заварување
Пакет : 5pcs/многу

Главните својства

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Метал Тип:
Дувачкиот
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Функција:
сјајна
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Lkeran
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
G276
боја:
Сребро.
Големина:
28*40mm

Избор на купувачот