Ветробранското стакло за Миење Пумпа За Шкода Octavia Praktik Yeti Arosa Леон Ibiza Fabia 5 д-р Hatchback Mk1 1T0 955651A
Ново

Ветробранското стакло за Миење Пумпа За Шкода Octavia Praktik Yeti Arosa Леон Ibiza Fabia 5 д-р Hatchback Mk1 1T0 955651A

DEN 362.00
DEN 393.60

Во форма достапна за нарачката


ШОФЕРШАЈБНАТА ЗА МИЕЊЕ ПУМПА
ЗА "ШКОДА"
Состојба : 100% Нов Производ Објект се вклучени :
1x за Миење Пумпа
1x Гума Grommet
Функција :
1. Тело Материјал : PA66&ПОМ
2. Зависи од ОЕМ Стандард.
3. 2 Години гаранција под nomal употреба.
4. Директна замена.
5.За Предните и Задните шофершајбната чистење.
Одговара за следново : "Шкода" Fabia Mk1 Имот Combi 2000 до 2007 година "Шкода" Fabia Mk1 Hatchback 2000 до 2007 година "Шкода" Fabia Mk2 Имот Combi 2008 година наваму "Шкода" Octavia Mk2 Hatchback 2004 година наваму "Шкода" Octavia Mk2 Имот Combi 2004 година наваму "Шкода" Octavia Mk1 Имот Combi 1998 до 2005 година "Шкода" Octavia Mk1 Hatchback 1998 до 2005 година "Шкода" Roomster 2006 година па наваму
Прифати се врати во рок од 30 дена.
Со цел за ваша да бидат прифатени и преработени, ве молиме контактирајте со нас со својата цел број.
Политика на враќање :
Објектот не се користи, инсталирана, или расклопуваат;
Имајте на пакетот исто како и примени.
Гаранција Замена Политика :
Целосна 2 годишна гаранција од датумот на купување.
Ако објектот оштетени при пристигнувањето,само се забележи ни размена или наплата.
Ве молиме проверете фотографии и информации бидете внимателни пред ставање на ред.
DRAUTOPARTS ќе ви помогне да slove целата квалитет проблем во прв пат .
Повратни информации :
Искрено да ги ценат вашите позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен, имаме еден софистициран и професионални Пред-продажба & По продажба на ТИМОТ за одговарање и решавање .
Било какви прашања ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви одговори во прв пат.

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
Шкода
Објектот Ширина:
6cm
Шкода Fabia-Година:
2004,2001,2003,2002,2006,2000,2007,2005
Специјални Функции:
Шофершајбната за миење спреј
Објектот Тежина:
0.12g
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
DRAUTOPART
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
PA66
Шкода Модел:
Fabia
Име На Модел:
Д-Р-607E
Објектот Должина:
11 cm
Автомобил Производител:
За шкода
Година:
2004-2013
Автомобил Направи:
За Fabia
Референца :
1J6 651 955 ,1T0 955651A , 1K6 651 955 ,1KD 955 651A
конектор:
2 игли
излез:
Близнаци

Избор на купувачот