Скелетот Стил Туш завеса Среќен ноќта на Вештерките Бања Завеса Класичен Водоотпорен Полиестер Черепот Бања Завеса Дома Декор
Ново

Скелетот Стил Туш завеса Среќен ноќта на Вештерките Бања Завеса Класичен Водоотпорен Полиестер Черепот Бања Завеса Дома Декор

DEN 2101.00
DEN 2918.40

Во форма достапна за нарачката


Дизајн Бр 1 :
Дизајн Нема 2 :
Дизајн Бр 3 :
Дизајн Бр 4 :
Дизајн Бр 5 :
Дизајн Бр 6 :
Дизајн Нема 7 :
Дизајн Не 8 :
Дизајн Нема 9 :

Главните својства

Големина:
150 cm W x 180 cm H, 180 cm W x 180 cm H
Шаблон Тип:
Цртан филм
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Бренд Име:
bIgmUm
Локација:
туш
Употреба:
Хотел,Дома
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Број На Модел На:
L0170902
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
100% Полиестер
Отворање и Затворање на Метод:
Оставен Отворен
Тип:
туш завеса
Материјал:
Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Американски Стил
Функција:
Водоотпорен
Шема:
Скелетот

Избор на купувачот