5pcs/кутија комплет опашка бучава фабрика сечилото модифицирани вештачки жаба мека гума кожата громот игра меки мамка жаба намамат кутија сет
Ново

5pcs/кутија комплет опашка бучава фабрика сечилото модифицирани вештачки жаба мека гума кожата громот игра меки мамка жаба намамат

DEN 598.00
DEN 1107.84

Во форма достапна за нарачката


Bionic средните професионални погоди гром жаба бодликава кука
3 D симулација жаба очи висок квалитет силика гел жаба кожата
Bionic жаба нога крв слот ОК ноктот кука
Опашката е предвидено со издувните порта погодна за долги фрли/кастинг/шут
Опремени со пет класичен жаба Комплет со слободни пластична кутија намамат
Бела боја specailly наменета за ноќта громот игра со светлосен ефект,тоа се направи ноќта риболов лесно
-Поради безбедносни причини , ние прифаќаме Aliexpress Зачувам -ве Молиме да ни остават порака или забелешка откако ќе се одлучите да купите нашите производи да се провери дали имаме акции или не пред место цел, обично 99% имаме акции. -ние ќе ви одговори на купувачот во рок од 12 часа. -ве молиме љубезно се направи валидна плаќање во рок од 3day - Парцела ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Цел вредност вредност над 5 ние ќе ги искористиме брзо регистрирани ail mail превозот метод со следење на број на вашата парцела испорака, како што е Кина Пост Регистрирани Ail Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет, Посебна Линија-YW, Сингапур Пост, Posti Финска, итн. -Обично тоа трае околу 15-25days за парцела пристигнување, доколку се сретне со виша сила фактори како што се лошите временски, национален празник сезона промоција, итн, тоа ќе треба повеќе денови, ако парцела пристигнување истече 60days ние и ветуваме на целосно рефундирање на дека. -Кога купувачот доби пакет, ве молиме проверете внимателно пред да се потпише потврда. Ве молиме да одбие да ја прифати ако се најде пакетот оштетени или отворање -Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас -Ако сте примиле оштетениот производ, ве молиме да ги доставите на фотографии за проверка и потврдување, ние сме сигурни дека ќе ви даде задоволувачки одговор. -ако најде парцела содржи стоки не е вашата цел објектот, ве молиме испратете ни стока слика со својата тежина мерење слика за нашето истражување. -Ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место. Задоволството на клиентите е многу важно . Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди appraisement. Или контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви посакам купување среќно!

Главните својства

Број На Модел На:
жаба намамат кутија комплет
Бренд Име:
ucatchok
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката

Избор на купувачот