Надградба на 4K MK809IV ТВ Dongle Стап RK3229 Андроид ТВ Кутија Quad Core 2G 16G Мини КОМПЈУТЕР со Android WiFi ТВ Држиме за Поддршка на 4K
Ново

Надградба на 4K MK809IV ТВ Dongle Стап RK3229 Андроид ТВ Кутија Quad Core 2G 16G Мини КОМПЈУТЕР со Android WiFi ТВ Држиме за

DEN 1674.72

Во форма достапна за нарачката

4 GHz Глувчето/ Тастатура/ Ер Глувчето, Флеш Диск и сл. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Можете исто така да предложи соодветна декларираната вредност. Тоа 's trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-страница). Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.) може да биде подолго од вообичаеното време. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.

Главните својства

Приклучок Тип:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Тип На Објект:
тв стап
Оперативен Систем:
Андроид
Далечинска Контрола:
Не Се Вклучени
Снимање:
No
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ САБ
Конектори:
HDMI
Тип:
Висока Дефиниција
Број На Модел На:
MK809
Декодирање Способност:
1080P (Full-HD)
Хард Диск Капацитет:
< 100GB
Пакет:
Yes

Избор на купувачот