5pcs/многу NBLTH0494FCZZ NBLTH0459FCZZ Инвеститорот Појас - Б За MX-2300N MX-2700N MX2300N MX2700N MX 2300N 2700N
Ново

5pcs/многу NBLTH0494FCZZ NBLTH0459FCZZ Инвеститорот Појас - Б За MX-2300N MX-2700N MX2300N MX2700N MX 2300N 2700N

DEN 1444.80

Во форма достапна за нарачката

5pcs/многу NBLTH0494 FCZZ NBLTH0459 FCZZ Инвеститорот Појас - Б За MX-2300 N MX-2700 N MX2300 N MX2700 N MX 2300 N 2700 N
За моделот : За Остар
Се користи во : За Остри MX-2300 N MX-2700 N
Боја : Бела
Количина : 5pcs/многу
Брза Испорака : Рок 2-7 Работни дена по paymen.
Пакетот вклучува : 5pcs Инвеститорот Појас - Б ;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Кажи ни што има делови што ви се потребни за остар, ајде да ви помогне.
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!

Главните својства

боја:
K
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
NBLTH0494FCZZ NBLTH0459FCZZ
Тип:
Други
брза испорака:
Во рамките 2-7 работни дена
ОЕМ Кодот:
NBLTH0494FCZZ NBLTH0459FCZZ
Акции:
Yes
Употреба во :
MX-2300N MX-2700N
брза испорака:
Во рамките 2-7 работни дена
Име на производ:
Инвеститорот Појас - Б
Количина:
5pcs/многу
Број На Модел На :
AR5618
Стока Тип:
Вистински/Оригиналниот
Машина Дел:
photoconductor

Избор на купувачот