VOLYOO трепките 1 случај JBCDL рачно изработени Лажни Eyelash, Mink eyelash продолжување
Ново

VOLYOO трепките 1 случај JBCDL рачно изработени Лажни Eyelash, Mink eyelash продолжување

DEN 128.00
DEN 232.80

Во форма достапна за нарачката

VOLYOO Висок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајна Може да се отстрани со око шминка смена. Едноставни за употреба и удобно да се носат! Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 работни часа. Ако не се добие објект од 45 дена , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го организира реконструкција или повторно да ја прати. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативни или netural повратни информации без каков било контакт.

Главните својства

Навивам:
J, B, C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.15 mm, 0.20 mm
Должина:
10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 8mm to 14mm Mixed
Бренд Име:
VOLYOO
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Број На Модел На:
VL02
Големина:
False Eyelash Extension, Eyelashes
Количина:
Една кутија
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Private Label:
на располагање
Навивам:
C/D
Мешани Должина:
8,9,9,10,10,11,11,12,12,13,13,14 mm
Големина:
12 Trays/Piece
Производство датум:
Август,2017

Избор на купувачот