Моден рачно изработени цветни свадба коса, накит, булчински косата додаток бисер коса лозата деверуша сребро headpieces RE713
Ново

Моден рачно изработени цветни свадба коса, накит, булчински косата додаток бисер коса лозата деверуша сребро headpieces RE713

DEN 441.00
DEN 710.40

Во форма достапна за нарачката


Боја : сребрена и gloden Функција : рачно изработени Материјал : Алуминиумски,Кристал,Кристал,Симулирани Бисер Тип : Коса Свадба Додатоци/Коса, Игли/Коса Чешли Тежина : 0.12 kg

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
RE713
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Тип:
Headbands
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
ROSEEDEN
Обликотшема:
Растенијата
Производот:
Свадба Handband
Шема:
Цвеќиња & Остава
Материјал:
Легури на Метал & Кристал & бисер
Функција:
партија/свадбата
Функција:
Девојка/Жена/Women
боја:
Сребро.
пакет:
Еден КОМПЈУТЕР По Opp Вреќа
квалитет:
Висок квалитет
испорака:
Слободен/Капка Превозот
Стил:
Романтични

Избор на купувачот