ЗАБАВА VILLE 2017 Нова Есен зима Жените Глуждот Чизми Вистинска кожа Hign квалитет Мартин чизми Рамни чевли за жена Круг Пети
Ново

ЗАБАВА VILLE 2017 Нова Есен зима Жените Глуждот Чизми Вистинска кожа Hign квалитет Мартин чизми Рамни чевли за жена Круг Пети

DEN 3034.00
DEN 5833.44

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Број На Модел На:
ФВ-082
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ЗАБАВА VILLE
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Патент
Пета Висина:
3.5 см
ЕУР големина:
34-43

Избор на купувачот