CN-0XV36V XV36V За Dell vostro 3550 Лаптоп Плоча HM67 DDR3 Radeon HD 6630M Видео Картичка
Ново

CN-0XV36V XV36V За Dell vostro 3550 Лаптоп Плоча HM67 DDR3 Radeon HD 6630M Видео Картичка

DEN 2827.00
DEN 2976.00

Во форма достапна за нарачката


CN-0 XV36 V XV36 V За Dell vostro 3550 Лаптоп Плоча HM67 DDR3 Radeon HD 6630 M Видео Картичка
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Главните својства

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
3550
Меморија Тип:
DDR3
Чипсет:
Intel H67
FSB / ХТ:
MHZ
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Производи Статус:
Акции, Кои Се Користат
Проширување Слотови:
WIFI
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано

Избор на купувачот