1.5 м * 1.5 м / LED мрежа светла пејзажот Божиќ светла ноќ на Вештерките партија изгледот LED светла со промет на големо со Бесплатен Превозот
Ново

1.5 м * 1.5 м / LED мрежа светла пејзажот Божиќ светла ноќ на Вештерките партија изгледот LED светла со промет на големо со Бесплатен

DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката

-15.00 /барел
1.5 м * 1.5 м / LED мрежа светла пејзажот Божиќ светла ноќ на Вештерките партија изгледот LED светла со големо Детали за Производот : Материјал : Пластични + LED светла Големина : 1.5 м * 1.5 м , 120 Светилка носителот Тежина : 180g Осветлување на владата : 1, сјајот, 2, Секогаш, 3, флеш 4, flash полека. Пакување : Индивидуално спакувани Пакет Листа : 1 buc
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот
поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ
ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со
превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објект во нејзината оригинална
состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот
и Продавачот ја откажете трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации
е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или
негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Повод:
Број На Модел На:
SC1095
Бренд Име:
SHICAI
is_customized:
Yes
Големина:
L
Шема:
Никој
Материјал:
Пластични + LED светла

Избор на купувачот