17.8 CM*14.2 CM Застане Џет Ски Налепница Jetski Standup Пропелер Автомобил Стил Рефлексивни Смешни Автомобили Налепница
Ново

17.8 CM*14.2 CM Застане Џет Ски Налепница Jetski Standup Пропелер Автомобил Стил Рефлексивни Смешни Автомобили Налепница

DEN 86.00
DEN 168.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
17.8cm
Име На Модел:
xin-396
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
14.2cm
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил

Избор на купувачот