За Јамаха YZF1000 YZF 1000 R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Задното Седиште Покрие Качулка самостојна racer скутер седиште Мотор YZFR1 09 10
Ново

За Јамаха YZF1000 YZF 1000 R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Задното Седиште Покрие Качулка самостојна racer скутер седиште Мотор

DEN 1158.00
DEN 1231.68

Во форма достапна за нарачката

Одговара за Хонда, Јамаха YZF1000 R1 2009-2014
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја


Главните својства

Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
YZF1000 R1 2009-2014
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Бренд Име:
HXMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.8kg
боја:
Бела

Избор на купувачот