3 Боја Нови Рака-beaded Чипка Ткаенина Бела Чипка Намали Посветена на Високо-крај венчаница RS569
Ново

3 Боја Нови Рака-beaded Чипка Ткаенина Бела Чипка Намали Посветена на Високо-крај венчаница RS569

DEN 470.40

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : чипка ткаенини
Ткаенина Ширина : 150cm
Ткаенина Боја : off бело /црна/црвена/розова
Пакет : 1 метри

Главните својства

боја:
црна, розова, off (исклучено) бела, Црвена
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Beaded
Бренд Име:
Р SMEALE
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
150cm
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
RS569
Ткаенина Тип:
Mesh

Избор на купувачот