DIY Собранието Модел Авион 2 Американски P - 47 D Raiden 60770 Модел за Градење Колекции
Ново

DIY Собранието Модел Авион 2 Американски P - 47 D Raiden 60770 Модел за Градење Колекции

DEN 1740.00
DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Авионите
Тип:
Пластични
Количината на Предмети во Собата:
50
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Скала:
1
14 години> Возраст Опсег:
14 години>> 14 години

Избор на купувачот