Промоција Цена Дигитални Flatbed Брајова Машина за Печатење A4 Преносни Led Светилка УВ Печатач Мини 6
Ново

Промоција Цена Дигитални Flatbed Брајова Машина за Печатење A4 Преносни Led Светилка УВ Печатач Мини 6

DEN 95520.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Почетен Датум:
До 2015
Хартија Храна Режим:
Авто
Брзината На Печатење Во Боја:
115sec(A4 фото)
Брзината На Печатење:
8ppm
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Макс. Големина На Хартија:
A4
Црна Брзината На Печатење:
115sec(A4 фото)
Стил:
боја
Двострано Печатење:
No
Примена:
За Комерцијални
Внатрешна Меморија:
Никој
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Инкџет
Бренд Име:
airwren
Употреба:
Мастило За Печатач
Број На Модел На:
AR-LED Mini6 ув печатач
Напон:
100-240V
Max. Резолуција:
5760*1440dpi
Големина:
700*710*600mm
Употреба:
ув печатач
мастило:
ув мастило
сертификација:
CE
Софтвер:
Rip софтвер
Бруто тежина:
50kg
димензии на печатење:
160x297mm
Боја На Владата:
CMYK+2W
Резолуција на печатење:
5760x1440dpi
Медиуми:
телефон случај, керамика, стакло, дрво, и др...
Гаранција:
една година

Избор на купувачот