2 парчиња Калено Стакло За Huawei Y3 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Y3 2017 CRO-L03 CRO-L23 CRO L22 L23 U00
Ново

2 парчиња Калено Стакло За Huawei Y3 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Y3 2017 CRO-L03 CRO-L23 CRO L22 L23 U00

DEN 122.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката

2 парчиња Калено Стакло За Huawei Y3 2017 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Huawei Y3 2017 CRO-L03 CRO-L23 CRO L22 L23 U00

Главните својства

боја:
Транспарентна
Материјал:
За Huawei Y3 2017
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Тврдост:
9H
Функција:
HD, Анти-отпечаток, Анти-Нула
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
Компатибилен Модел 1:
За Huawei Y3 2017 Калено Стакло
Компатибилен Модел 2:
За Huawei Y3 2017 Екран Заштитник
Компатибилен Модел 3:
За Huawei Y3 2017 Калено Стакло
Компатибилен Модел 4:
За Huawei Y3 2017 Екран Заштитник Филм
Компатибилен Модел 5:
За Huawei Y3 2017 Калено Стакло 2.5 D

Избор на купувачот