бренд нови SUNON 12038 110V 115V SP100A P/N1123HBL HSL XBL12CM вентилаторот за ладење
Ново

бренд нови SUNON 12038 110V 115V SP100A P/N1123HBL HSL XBL12CM вентилаторот за ладење

DEN 1209.00
DEN 1343.52

Во форма достапна за нарачката


SP100 A-1123 XBT.GN Фанови ФАН AXIAL 120 X38 MM 115 VAC ТЕРМИНОТ Напон - Номинална : 115 VAC голема мали /ФАН ГОЛЕМИНА - 120mm x 120mm x 38mm 115.0 CFM(3.25 м?/мин) (94.6 Ап) 49 d B(A) моќност (W) : 20.0 W ВРТЕЖИ во минута : 3100 ВРТЕЖИ во минута тежина : (544.3 g)
работа : 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)

Главните својства

Бренд Име:
SUNON

Избор на купувачот