ТЕМПЕРАТУРА ОС СЕНЗОР ЗА CHERY A3 А5 FULWIN EASTAR Надворешен сензор на температура на Б11-8112050
Ново

ТЕМПЕРАТУРА ОС СЕНЗОР ЗА CHERY A3 А5 FULWIN EASTAR Надворешен сензор на температура на Б11-8112050

DEN 571.20

Во форма достапна за нарачката


ТЕМПЕРАТУРА ОС СЕНЗОР ЗА CHERY A3 А5 FULWIN EASTAR Надворешен сензор на температура на Б11-8112050
Опис :
Одговараат за авто модел : CHERY A3 А5 FULWIN EASTAR
Дел број : Б11-8112050
Напомена :
Ве молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .
Слика покаже :

Главните својства

Чувствителност:
Б11-8112050
Резолуција:
Б11-8112050
Hysteresis:
Б11-8112050
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
Hmail
линеарна:
Б11-8112050
Повторливост:
Б11-8112050
Мерен Опсег:
Б11-8112050

Избор на купувачот