1 двор Нов мозок се јасни sequins на нето булчински чипка ткаенина исклучување бела свадба ткаенина 51 ширина SN170903
Ново

1 двор Нов мозок се јасни sequins на нето булчински чипка ткаенина исклучување бела свадба ткаенина 51 ширина SN170903

DEN 1694.40

Во форма достапна за нарачката


Цена :
Цената е за 1yard.1 двор=130cm широк*91cm должина
доколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали. во едно парче најдолг е 15 метри.
ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.ако сакате трговија на големо контактирајте ме.
Материјал :
rayon,Sequins
Фиксна Широк :
130cm или 51 инчи.
боја : бела Off
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.
Користат за
Фустан,облека и некои други
Ако сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до :
Ако купувате ткаенини од нас, исто така можете да купите пребивање од нас, ние сме две мали diffrent пребивање. И двете овие две пребивање е $2 по дворот, ширината е 150cm. Ние не продажба само пребивање, ако треба само пребивање, треба плати превозот надомест на себе.
SN30 Оваа пребивање ние сме во повеќе од 300 бои. ние може да избере иста боја како ткаенини за вас.
SN40 Оваа пребивање имаме во околу 20 бои.
Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd. Ние нудиме сите видови на високо-одделение рамен вез,обоени вез,sequins вез,специјален вез занает,се обврзуваат да ОЕМ.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини.Полиестер,памук, чипка скратува.Постојат бомби,eyelash.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.

Главните својства

боја:
Исклучување бела
Тип:
Нето Ткаенини
Ширина:
130cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Техника:
Плетени
Стил:
Вез
Материјал:
МОНИСТРА,SEQUINS
Nonwoven Техника:
Полиестер
Функција:
Вез

Избор на купувачот