Дрвени велосипед 30pcs Embellishments копчиња за DIY Занаети декоративни Дрво чипови Embellishments 44mm*52mm
Ново

Дрвени велосипед 30pcs Embellishments копчиња за DIY Занаети декоративни Дрво чипови Embellishments 44mm*52mm

DEN 375.00
DEN 407.52

Во форма достапна за нарачката

-7.99 -7.99 -5.99 -7.58 -5.99 ДОЛАРИ-6.99
Главната Вовед
Копчиња за занает,DIY,шиење итн. Мешани случајно од акциите бои. Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ. Големина : 44mm*52mm За Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи) сликите се од вистинска предмети, ве молиме обратете се на форма и боја.
САД $ 6.38 /многу US $ 5.58 /многу US $ 5.68 /многу US $ 7.28 /многу
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,
Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Техника:
Боење
Број На Модел На:
44-52
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Обликот:
U-Форма
Бренд Име:
AXHSR
Големина:
44mm-52mm

Избор на купувачот