отстрани лепак шрафцигер телефон поправка алатки LCD покрие отстрани лепак експлозија екран поправка на опрема за електрични cordless шрафцигер
Ново

отстрани лепак шрафцигер телефон поправка алатки LCD покрие отстрани лепак експлозија екран поправка на опрема за електрични

DEN 1491.00
DEN 1754.40

Во форма достапна за нарачката


отстрани лепак шрафцигер телефон поправка алатки LCD покрие отстрани лепак експлозија екран поправка на опрема за електрични шрафцигер
1. USB надополнување.
2. Позитивни и негативни ротација на работата.
3. Компактен и лесен.
4. Брзо менување на ножот главата.

Главните својства

Број На Модел На:
Д-2
Тип:
Multifuctional Шрафцигер
Извор На Енергија:
Батеријата
Номинална Напон:
5V
Бренд Име:
OSSIEAO
kgf.cm:
3kgf.com
Р. P. M:
400r/мин
Тежина:
80g
Стр тежина:
232g
Примена:
Шрафцигер и отстрани лепак
DIY Материјали:
Електрични

Избор на купувачот