2018 Пролет Нови Мажите Tuxedo Кошули Долг Ракав Тенок Одговара Бизнис Секојдневен Кошула Мажите Мода Солидна Партија Кошули За Мажи Camisa Masculina
Ново

2018 Пролет Нови Мажите Tuxedo Кошули Долг Ракав Тенок Одговара Бизнис Секојдневен Кошула Мажите Мода Солидна Партија Кошули

DEN 816.00
DEN 1166.40

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во Мојата Продавница
2018 Пролет Нови Мажите Tuxedo Кошули Долг Ракав Тенок Одговара Бизнис
Повик Кошула Мажите Мода Солидна Партија Кошули За Мажи Camisa Masculina
Пакет се вклучени : 1*мажите кошули
ако не сте сигурни големината,ве молам да ми кажете за вашата тежина и висина
Answer : ___________________________ NOTE :
Ќе имаме Кинески новогодишните празници од 06th Февруари 25 ФЕВРУАРИ, за време на овој период, ние само го прифати наредби, но не бродот нив.Ние ќе направиме се shippment се врти по празниците!!!!! Ве молиме да ни ги прости за непријатностите предизвикани од вас!!! благодарам u и среќна нова година!

Главните својства

Големина:
China size S, China size M, China size L, China size XL, China size XXL, China size XXXL, China size 4XL, China size 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Мажите Кошула
Стил:
Повик
Кошули Тип:
Tuxedo Кошули
Бренд Име:
MOTUWETHFR
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
партија кошули

Избор на купувачот